Základní barevné provedení

Celý sortiment dílenského nábytku dodáváme standartně v základním provedení RAL 7035 / 5012, pokud není v objednávce barevnost jinak specifikována. Základní barevné provedení lze zvolit ve třech barvách RAL 7035; RAL 5012 a RAL 5010 a to pro každý díl výrobku zvlášť - korpus, zásuvky, dveře, nohy pracovního stolu, atp.

Kde a jak koupit dílenský nábytek POLAK

Veškeré naše produkty dodáváme zákazníkům prostřednictvím našich smluvních obchodních partnerů. V případě zájmu o konkrétní produkty je vložte do naší e-poptávky a odešlete vybranému obchodnímu partnerovi z Vašeho regionu. Vámi oslovený obchodní partner se s Vámi spojí a sjednáte společně způsob dopravy, platby a případně další podrobnosti Vašich požadavků.

POLAK smart furniture

Pro maximální využití Vámi zakoupeného výrobku provozujeme online poradnu www.smfu.eu, kde naleznete podrobné návody, rady a tipy.

Elektronický zámek

Elektronické zámky navržené pro přímý přístup do zásuvkových skříní bez klíče jsou vyvinuté a vyráběné společností POLAK. Napájení běžnou baterií 4x AA. Životnost doporučených baterií je až 50 000 zamykacích cyklů. Optická signalizace vybití baterií. Podrobný návod k použití naleznete zde.

Individuální barevné provedení

Celý sortiment dílenského nábytku může mít barevnost vycházející z nabízené barevné škály příplatkových barev. Příplatek za individuální barevné provedení je 8% z ceny výrobku.

Doprava a poškození výrobku při přepravě

Zajišťujeme dopravu malých i velkých zakázek jak po České a Slovenské republice, tak do zahraničí. Poškozené zboží při přepravě je nutné oznámit ihned po převzetí zboží.

Cylindrický zámek

Standardně jsou všechny výrobky dílenského nábytku a šatníky osazeny cylindrickými zámky, ke každému zámku jsou dodávány dva klíče.

ESD barevné provedení

Program ESD je opatřen speciální antistatickou práškovou barvou. Momentálně nabízíme barevné provedení sortimentu v RAL 7035; RAL 7016 a RAL 1028.

Reklamace výrobku

Pro co nejrychlejší vyřízení reklamace doporučujeme kontaktovat obchodního zástupce, přes kterého jste váš výrobek zakoupili. Reklamovat zboží ale samozřejmě můžete i u nás a rádi pro vás zajistíme i pozáruční opravy.