Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít

Základní barevné provedení

Celý sortiment dílenského nábytku dodáváme standartně v základním provedení RAL 7035 / 5012, pokud není v objednávce barevnost jinak specifikována. Základní barevné provedení lze zvolit ve třech barvách RAL 7035; RAL 5012 a RAL 5010 a to pro každý díl výrobku zvlášť - korpus, zásuvky, dveře, nohy pracovního stolu, atp.

Video návod použití konfigurátoru

Pro jednodušší začátky s používáním konfigurátoru dílenského nábytku se můžete podívat na video, ve kterém je zobrazeno ovládání a možnosti systému.

Kde a jak koupit dílenský nábytek POLAK

Veškeré naše produkty dodáváme zákazníkům prostřednictvím našich smluvních obchodních partnerů. V případě zájmu o konkrétní produkty je vložte do naší e-poptávky a odešlete vybranému obchodnímu partnerovi z Vašeho regionu. Vámi oslovený obchodní partner se s Vámi spojí a sjednáte společně způsob dopravy, platby a případně další podrobnosti Vašich požadavků.

POLAK smart furniture

Pro maximální využití Vámi zakoupeného výrobku provozujeme online poradnu www.smfu.eu, kde naleznete podrobné návody, rady a tipy.

Elektronický zámek

Elektronické zámky navržené pro přímý přístup do zásuvkových skříní bez klíče jsou vyvinuté a vyráběné společností POLAK. Napájení běžnou baterií 4x AA. Životnost doporučených baterií je až 50 000 zamykacích cyklů. Optická signalizace vybití baterií. Podrobný návod k použití naleznete zde.

Jak používat konfigurátor dílenského nábytku

Představujeme bezkonkurenční konfigurátor dílenského nábytku POLAK CZ. Intuitivní a přehledné prostředí konfigurátoru vás provede sestavením produktu od základních rozměrů až po drobné příslušenství.

Individuální barevné provedení

Celý sortiment dílenského nábytku může mít barevnost vycházející z nabízené barevné škály příplatkových barev. Příplatek za individuální barevné provedení je 8% z ceny výrobku.

Doprava a poškození výrobku při přepravě

Zajišťujeme dopravu malých i velkých zakázek jak po České a Slovenské republice, tak do zahraničí. Poškozené zboží při přepravě je nutné oznámit ihned po převzetí zboží.

Cylindrický zámek

Standardně jsou všechny výrobky dílenského nábytku a šatníky osazeny cylindrickými zámky, ke každému zámku jsou dodávány dva klíče.