Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít

Doprava a poškození výrobku při přepravě

Zajišťujeme dopravu malých i velkých zakázek jak po České a Slovenské republice, tak do zahraničí. Poškozené zboží při přepravě je nutné oznámit ihned po převzetí zboží.

Doprava

Zajišťujeme dopravu malých i velkých zakázek jak po České a Slovenské republice, tak do zahraničí, a to prověřenými dopravními společnostmi, kterými momentálně jsou:

  • TOPTRANS EU, a.s.
  • Cobra Transport, s.r.o.
  • DACHSER Czech Republic a.s.
  • Jaroslav Janoušek Transport
  • Aleš Báča

Ceny za přepravu určují smluvní podmínky uzavřené mezi odběratelem a prodejcem. Přesnou cenu přepravy Vám sdělí Obchodní partner, přes kterého zboží zakoupíte.

Naše zboží je expedováno na paletách POLAK CZ a baleno dle přepravních požadavků tak, abychom minimalizovali rizika poškození. I přesto k poškození zboží může dojít, proto si svou zásilku při převzetí od přepravce vždy důkladně prohlédněte.

Poškozené zboží při přepravě

Jak postupovat v případě, že vám dorazilo poškozené zboží:

  1. Pokud jste poškození objevili ihned při přebírání zásilky, sepište s dopravcem formulář o poškozeném zboží. Formulář musí být podepsaný řidičem, který zboží přivezl.
  2. Pokud jste poškození zjistili po odjezdu dopravní společnosti, tuto společnost co nejdříve kontaktujte a postupujte podle pokynů, které vám sdělí.
  3. Pořiďte fotodokumentaci.
  4. Kontaktujte Obchodního partnera, přes kterého jste zboží zakoupili nebo kontaktujte našeho Obchodního zástupce.