Jak používat konfigurátor dílenského nábytku

Představujeme bezkonkurenční konfigurátor dílenského nábytku POLAK CZ. Intuitivní a přehledné prostředí konfigurátoru vás provede sestavením produktu od základních rozměrů až po drobné příslušenství.

Uživatelské rozhraní konfigurátoru

Před prvním použití konfigurátoru si jednoduchým způsobem založte svůj vlastní účet, kterým se budete do systému přihlašovat. Po přihlášení se dostanete do uživatelského rozhraní, ve kterém uvidíte nejen své nakonfigurované sestavy, ale i odeslané poptávky a hotové objednávky.

Konfigurace dílenského nábytku

Na výběr máte z těchto produktů:

  • Zásuvkové skříně
  • Pracovní stoly a příslušenství
  • Počítačové a speciální skříně
  • Ergonomická pracoviště
  • Elektro skříně a příslušenství
  • NC program
  • Šatní skříně
  • Dílenské a vertikální skříně

Systém vás provede od základních rozměrů produktu až po drobné příslušenství a barevnost jednotlivých dílů. Konfigurátor je navržen tak, aby nemohlo dojít k chybné sestavě dílů, například do konkrétního korpusu vám umožní vložit pouze velikostně odpovídající dveře a zásuvky.

Při sestavování se můžete libovolně vracet a díly měnit, vyzkoušíte si různé kombinace a nakonec zvolíte ideální variantu.

Hotovou sestavu si můžete pojmenovat a uložit, později se můžete vrátit a díly znovu upravovat. Budete tak mít dokonalý přehled.

Nakonec přímo z prostředí konfigurátoru odešlete nezávaznou poptávku nejbližšímu obchodnímu partnerovi a ten vás bude kontaktovat s nabídkou. Objednávku vždy naleznete ve svém uživatelském rozhraní.

3D plánovač

K dokreslení dokonalé představy o vybavení vašeho prostoru dílenským nábytkem využijte propracovaný 3D plánovač. Nejprve si nastavíte vlastní místnost podle požadovaných rozměrů, do které můžete umístit okna, dveře, ale i překážky v prostoru. Do připravené místnosti jednoduše vložíte vaše nakonfigurované sestavy nebo můžete využít již hotové sestavy dílenského nábytku, které nabízíme.

S produkty v 3D plánovači můžete libovolně pohybovat, otáčet je a umisťovat podle potřeb. Systém vás upozorní na případné kolize mezi jednotlivými díly, díky čemuž si uděláte dokonalou představu, jak bude váš pracovní prostor nejen vypadat, ale hlavně fungovat.

Třešničkou na dortu je pak zobrazení produktů s uzavřenými dveřmi a zásuvkami, ale i v otevřené variantě, aby jste věděli, kolik místa vám v prostoru zbývá.

Výběr z hotových sestav

Jako poslední zde zmíníme, že v prostředí konfigurátoru není nutné vždy vytvářet vlastní konfiguraci, pokud například přesně víte, který produkt potřebujete nebo se chcete pouze podívat na rozložení produktů ve 3D scéně. V takovém případě máte na výběr z již nakonfigurovaných sestav z celého sortimentu dílenského nábytku. I tyto hotové sestavy ale můžete ještě vylepšit podle svých představ a doplnit je o příslušenství nebo změnit barevnost.