Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít

ERGO příslušenství

Ergonomická pracoviště můžete doplnit a rozšířit o praktické příslušenství, které zvýší uživatelský komfort na maximum. Mobilní rámy jako součást ergonomického pracoviště zajistí maximální komfort při ukládání nástrojů. Díky příručnímu stolu budete mít vždy vše po ruce.

Mobilní rámy

Nabízíme ve třech variantách – kdy první varianta umožňuje využití závěsných perfopanelů a polic, zbývající dvě varianty disponují stavitelnou policí po 5°. Nosnost rámů je 210 kg a posazeny jsou na kolech z šedé gumy o průměru 100 mm.

Příruční stolek a rohové spojení

Rozměr pracovní plochy 600 x 600 mm, stůl je výškově stavitelný v rozmezí 850–1100 mm. Nástavba s jedním perfopanelem zajistí mobilitu nejpoužívanějšího nářadí, které je zrovna potřeba.

Ergonomické stoly je možné vzájemně propojit a vytvořit tak ucelené pracoviště. Propojené stoly musí být stejného typu a spojovací roh nelze implementovat ke stolům stavitelným klikou.

Potřebujete poradit?