Hustej Vercajk: Dílna snů - dílenské vybavení od POLAK CZ

Hustej Vercajk: Dílna snů - dílenské vybavení od POLAK CZ

Chtěli byste nahlédnout do profi dílny? Zjistit, z jakého nábytku se perfektně vybavená dílna skládá? Co určitě do dílny pořídit, proč investovat do kvality a nebát se řešení na míru? Inspirujte se na kanálu Hustej Vercajk.

Hledáte inspiraci na kompletní zařízení dílny? Poohlížíte se po novém dílenském nábytku, ale ještě přesně nevíte, co konkrétně potřebujete? 

Nahlédnout do cizí dílny je vždy skvělá příležitost, tak jí využijte. A když jde o profi dílnu, tak o to víc. V dílně Hustej Vercajk si vše postupně projděte, detailně prohlédněte a jednotlivé kusy dílenského nábytku vyberte z katalogu.

Katalog dílenského nábytku POLAK CZ

Vybavení dílny na míru

Pokud by vám něco nevyhovovalo, můžete si vše na míru přizpůsobit v online konfigurátoru. Jde o rychlý a jednoduchý způsob, jak vše navrhnout a zkompletovat na míru vašim představám a požadavkům. Ty máme totiž každý maličko jiné. A když jde o vybavení dílny, netřeba dělat kompromis. 

Navíc získáte skvělou představu o tom, jak dílna po zařízení bude reálně vypadat. Nábytkem vybavíte přesně váš půdorys a získáte tak 3D návrh interiéru dílny.
Pracovní místo nám musí dokonale vyhovovat, jen tak potom můžeme říct, že nám jde práce skvěle od ruky. Žádné překážky a zbytečnosti, které zdržují. Jen funkční a přehledné řešení, co má hlavu a patu. Na dlouhé roky. 

Dílenská skříň se zásuvkami - ideální místo na drobnosti

Spousta nářadí a nástrojů, které v dílně musí mít své pevně dané místo. Jinak vzniká chaos a organizaci pracovního místa nemůže být ani řeč. Proto plechové zásuvkové skříně nabízí dostatečný prostor pro ukládání všeho, co ve své dílně využíváte.

Jednotlivé zásuvky si můžete v korpusu dílenské skříně nakonfigurovat na míru. Přesně tak, jak potřebujete a přesně podle toho, jaké nástroje a nářadí do jednotlivých šuplíků chcete ukládat.

Vložka do zásuvky na gola sadu není součástí nabídky POLAK CZ. 


Zorganizujte si každý kout dílny - uvidíte, jak skvěle se vám bude v pořádku pracovat. Podívejte se, jak zásuvková skříň našla využití čistě jen na ukládání fréz a frézek. 


Zaujaly vás konkrétní kusy nábytku? Dotazy rádi zodpovíme. S návrhem dílny na míru máme bohaté zkušenosti, budete překvapeni, co všechno se dá vymyslet. Ozvěte se nám.

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující