7 výhod stěn na nářadí

7 výhod stěn na nářadí

Využijte prostor na stěně a pověste šroubováky, kleště i kladívka. Pěkně přehledně a každé na své místo.

Chcete mít už jednou pro vždy v dílně pořádek a dokonalý přehled o tom, kde co je? Vypadají vaše šuplíky jako jeden velký chaos? Pořád něco hledáte? Objevte praktické stěny na nářadí, díky kterým má každá věc své místo a vidíte ji na první pohled. Žádné přehrabování a zdlouhavé přemýšlení. Prostě kouknu a vidím.

Organizace nářadí v dílně či garáži

Spousta nástrojů a nářadí všech velikostí. Jenže kam s nimi. Řešením jsou buď zásuvkové skříně, dílenské skříně s policemi nebo právě zmíněné perforované nástěnné panely. Ty umožňují efektivní využití dostupného místa na stěně, čímž šetří cenný podlahový prostor. Obzvláště užitečné je to v malých dílnách nebo garážích, kde je prostor omezen.

Nástěnný panel na nářadí je možné umístit nad dílenské skříňky nebo pracovní stůl. Dílenská stěna slouží k uložení různých druhů nástrojů, např. klíčů, šroubováku, kleští, kladívek či imbusových klíčů. Tedy toho, co v dílně potřebujeme nejčastěji. Souhlasíte?

Stěna na nářadí POLAK CZ

Proč stěny na nářadí od POLAK CZ?

 1. Přehlednost
  Na první pohled je pracovní prostor přístupný a viditelný. Vše je přehledně uspořádáno na stěně, což zrychluje práci a minimalizuje ztrátu času hledáním. To zároveň i usnadňuje sledování inventáře a zamezuje případným ztrátám, protože hned je vidět, že někde něco chybí.
 2. Více velikostí
  Výberte si panel o rozměrech, které vám přesně vyhovují a odpovídají potřebám vašeho prostoru. Chcete využít úzký prostor nad stolem? Nebo máte volnou cenou stěnu? Panely vyrábíme s výškou 190/380 mm a šířkou 1000/1200/1500 mm. Orientace panelu je možná na výšku i na šířku.
 3. Snadná montáž
  Panel připevníte jednoduše s pomoci šroubů a hmoždinek (není součástí výrobku). Aby při dotahování nedošlo k poškození, mají závěsné nástěnné panely navíc na zadní straně výztuhu. Není se tak čeho bát.
 4. Vysoká nosnost
  Vždy je nutné zvážit množství nástrojů, které na stěnu plánujete umístit. Samotné panely jsou vyrobeny z odolného kovu a váží 3/4,7 kg (dle velikosti). Průměrná nosnost panelu je okolo 50 kg.
 5. Bohaté příslušenství
  Háky, držáky a magnety umožňují připevnění konkrétních nástrojů. Kompletní závěsný program a příslušenství naleznete v katalogu na str. 153-160.
 6. Barevné varianty
  Vyberte si z dostupného RAL vzorníku a přizpůsobte si barevnost perfopanelu na míru.
 7. Flexibilita
  Děrovaná stěna na nářadí umožňuje rozmístění jednotlivých nástrojů přesně tak, jak potřebujete. Přizpůsobte si uložení podle specifických potřeb vaší dílny. Můžete jednoduše přesunovat držáky podle aktuálního projektu nebo nových přidaných nástrojů.

Nástěnný panel na nářadí - držák na klíče

Perforované panely je možné využít samostatně (montáž přímo na zeď), mohou být součástí dílenských stolů jako zástěna nebo je můžeme v rámci konfigurace nábytku na míru umístit i do dveří dílenských skříní.

Perforované nástěnné panely - závěsný program

Láká vás představa pracovní prostoru, kde vládne pořádek a řád? Ozvěte se nám, zpracujeme vám nabídku nástěnného panelu na míru. Nebo vyzkoušejte náš konfigurátor.

A obavu z toho, že se vám nebude chtít vracet vždy vše na své místo pusťte rovnou z hlavy. Kdo jednou zkusí, už nechce jinak.

Panel perforovaný 8NPP10H
Objednací číslo: 8NPP10H

Panel perforovaný 8NPP10H

Panel perforovaný 8NPP12H
Objednací číslo: 8NPP12H

Panel perforovaný 8NPP12H

Panel perforovaný 8NPP10
Objednací číslo: 8NPP10

Panel perforovaný 8NPP10

Panel perforovaný 8NPP12
Objednací číslo: 8NPP12

Panel perforovaný 8NPP12

Panel perforovaný 8NPP15
Objednací číslo: 8NPP15

Panel perforovaný 8NPP15

Předchozí Následující

Potřebujete poradit?

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
 • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
 • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující