Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít
Dílenské a vertikální skříně

Dílenské a vertikální skříně

  • Skříně série SK se zásuvkami, policemi a závěsným programem.
  • Skříně série UK vhodné jako uložiště plastových boxů.
  • Skříně na kapaliny ideální k uskladnění tekutého materiálu.
  • Skříně SR s roletou a SP s posuvnými dveřmi.
  • Vertikální skříně s výsuvnými perfopanely pro závěsný program.
  • Vertikální skříně s výsuvnými dveřmi pro police a nástrojové rámy.

Dílenské skříně SK

Skříně série SK s křídlovými dveřmi s úhlem otevření 180° jsou navrženy mimo jiné pro použití závěsného programu a zásuvek velikosti 54 x 27D se všemi jejich přednostmi. Varianty se skleněnými dveřmi používají bezpečnostní tvrzené sklo. Skříně jsou zamykatelné originalním POLAK design zámkem dvoubodového zamykacího systému s tichým chodem.

Dílenské skříně UK

Skříně série UK s křídlovými dveřmi s úhlem otevření více než 90° jsou lehčí formou dílenských skříní. Používají se především pro ukládání méně rozměrných a lehčích materiálů nebo jako úložiště plastových boxů pro drobnější materiál. Varianty se skleněnými dveřmi používají bezpečnostní tvrzené sklo. Skříně jsou zamykatelné originalním POLAK design zámkem dvoubodového zamykacího systému s tichým chodem. Police jsou stavitelné.

Dílenské skříně SR a SP

Tyto skříně jsou vhodné především do prostor, kde není možné kvůli nedostatku místa instalovat skříně s křídlovými dveřmi. U obou typů skříní jsou pozinkované police stavitelné po 25 mm.

Skříně SR se uzavírají hliníkovou roletou s navíjecím mechanismem. Roleta je zakončená hliníkovým madlem s integrovaným rozvorovým zámkem.

Skříně typu SP disponují posuvnými dveřmi na kuličkových ložiscích. Varianty se skleněnými dveřmi používají bezpečnostní tvrzené sklo. Skříně jsou zamykatelné originalním POLAK design zámkem s rozpěrným mechanismem.

Vertikální skříně s výsuvnými perfopanely

Výsuvné oboustranné perforované panely zajišťují flexibilní uložení předmětů a jsou opatřeny plnovýsuvy s tlumením při zasunutí. Mezery mezi panely jsou 230 mm ve skříni se třemi perfopanely a 172 mm ve skříni se čtyřmi perfopanely. Nosnost jednoho výsuvného perfopanelu je 75 kg. Perfopanely je vhodné opatřit závěsným programem, jehož jednotlivé prvky si můžete vybrat v naší široké nabídce.

Vertikální skříně s výsuvnými dveřmi

Konstrukce vertikálních skříní přináší velké úspory místa. Díky vertikálnímu uložení pojme až třikrát více nástrojů než horizontální varianta. Výsuv vertikálních skříní není zajišťován teleskopickými výsuvy, ale dveře se pohybují přímo po podlaze na kolečkách s kuličkovým ložiskem. Nosnost jednoho rámu je až 400 kg. Do každého rámu připevníte police, která je opatřena gumovou podložkou a poskytuje optimální úložný prostor nebo NC nástrojový rám k uložení vašich NC nástrojů.

 

Nářaďová skříň SK2 SK2-003S
Objednací číslo: SK2-003S

Nářaďová skříň SK2 SK2-003S

Nářaďová skříň SK1 SK1-003
Objednací číslo: SK1-003

Nářaďová skříň SK1 SK1-003

Skříň s boxy UK1 UK1-B21S
Objednací číslo: UK1-B21S

Skříň s boxy UK1 UK1-B21S

Skříň s boxy UK1 UK1-B1
Objednací číslo: UK1-B1

Skříň s boxy UK1 UK1-B1

Nářaďová skříň SP2 SP2-001
Objednací číslo: SP2-001

Nářaďová skříň SP2 SP2-001

Roletová skříň SR SR4-001
Objednací číslo: SR4-001

Roletová skříň SR SR4-001

Vertikální skříň s výsuvnými perfopanely VSP1
Objednací číslo: VSP1

Vertikální skříň s výsuvnými perfopanely VSP1

Vertikální skříň s výsuvnými dveřmi VSD1
Objednací číslo: VSD1

Vertikální skříň s výsuvnými dveřmi VSD1

Předchozí Následující

Potřebujete poradit?