Elektro příslušenství

Sortiment dílenského nábytku jako jsou pracovní stoly, kontrolní a ergonomiká pracoviště, ale i dílenské skříně můžete doplnit o ELEKTROLIŠTY, PRODLUŽOVACÍ PŘÍVODY a OSVĚTLENÍ. Tato série elektro příslušenství je navržena, zkonstruována a vyrobena přímo ve firmě POLAK CZ. Elektro výrobky splňují vysoké bezpečnostní požadavky a jsou certifikované.

Elektrolišty

Celohliníkové certifikované elektrolišty vynikají odolnou konstrukcí a elegantním designem. Jisticí prvky zajišťují bezpečnost uživatele a jeho elektrického vybavení. Pro více možností využití jsme do elektrolišt zabudovali pneumatickou rychlospojku. Díky tomu najdou své uplatnění v mnoha aplikacích a kombinacích s ostatními výrobky dílenského nábytku.

Prodlužovací přívody

Certifikované prodlužovací přívody v provedení pro řemeslo a průmysl. Štíhlé celohliníkové těleso vyniká svou jednoduchou a přitom odolnou konstrukcí. Těleso má na zadní stěně drážky pro univerzální způsoby uchycení. V rámci elektrifikace vaší dílny je to drobný, avšak důležitý prvek.

Osvětlení

Originální hliníkové těleso světel, originální elektronika, LED technologie, kvalitní zpracování – to jsou osvětlovací tělesa SLIMp vyráběná firmou POLAK. Osvětlení má teplotu chromatičnosti 4000 K a je dostupné ve třech variantách.

 

Potřebujete poradit?