Elektrolišty

Celohliníkové certifikované elektrolišty jsou nosným prvkem elektrického příslušenství dílenského nábytku POLAK. Odolná konstrukce, odklopný přední kryt pro snadnou údržbu a elegantní design. Jisticí prvky zajišťují bezpečnost uživatele a jeho elektrického vybavení. Pro více možností využití jsme do elektrolišt zabudovali pneumatickou rychlospojku. Díky tomu najdou své uplatnění v mnoha aplikacích a kombinacích s ostatními výrobky dílenského nábytku.

 

Elektrolišty pro zásuvkové skříně

Speciálně upravené elektrolišty, které lze zabudovat do zásuvkové skříně místo jedné zásuvky výšky 125 mm. Objednat si je můžete včetně montáže ve třech šířkách (podle šířky vaší zásuvkové skříně).

Elektrolišty pro kontrolní a zkušební pracoviště

Elektrolišty, které mají vývod kabelu z boční části profilu a lze je tak připevnit na jakoukoliv kovovou plochu pomocí magnetického uchycení. Elektrolišty určené pro kontrolní pracoviště mají navíc samostatný vypínač pro osvětlení nebo datovou zásuvku.

Elektrolišty pro nástavby pracovních stolů

Tyto elektrolišty jsou svou velikostí přizpůsobené nástavbám pracovního stolu. Pomocí držáku je připevníte mezi sloupky nástavby a ideálně doplníte rámečkem pro elektrolišty, který vyplní mezeru mezi pracovní plochou. Tento typ elektrolišt jsou dostupné ve variantě bez pneumatické rychlospojky, se zabudovaným stop tlačítkem a se zásuvkou 400V.

 

Potřebujete poradit?