Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít

Příslušenství zásuvkových skříní

Zásuvkové skříně je možné vybavit příslušenstvím jako je dřevěná deska, zvýšená hrana s gumovou podložkou nebo sokl pro jednoduchou manipulaci se skříní. Jednotlivé zásuvky pak vybavíte dělícím materiálem zásuvek, který zajistí pořádek a přehlednost.

Zvýšená hrana s gumovou podložkou

Třístranná plechová hrana výška 20 mm s volně loženou gumovou podložkou 3 mm.

Dřevěná deska

Buková deska tloušťky 40 mm je přišroubovaná k víku skříně.

Police

Police plech Zn, nosnost 50 kg, díky perforaci stěn skříně je výškově stavitelná.

Sokl

Výška soklu 100 mm, čela soklu jsou odnímatelná.

Dělící materiál zásuvek

Kovové dělení

Dělicí příčky s drážkami v celé své délce v rozteči 17 mm odpovídají rozteči v bočnicích zásuvek. Spodní lem dělicích příček je opatřen otvory k připevnění ke dnu zásuvek šrouby M5. Dělicí příčky jsou vyrobeny z kvalitního zinkovaného plechu. Dělicí plechy příčného hladkého dělení umožňují spolu s podélným štěrbinovým dělením variabilní rozdělení plochy zásuvek.

Plastové žlaby

Plastové žlaby jsou vyráběny ve velikosti půdorysu 9 x 9D. Žlaby se dodávají ve třech šířkách. Pospojováním jednotlivých žlabů je možné docílit vytvoření žlabů nekonečné délky a tyto potom podle potřeby dělit příčkami v rastru 17 mm. Příčky žlabů je možné opatřit popisovými štítky velikosti 29 x12 mm. Žlaby jsou lisované z ABS plastu červené barvy RAL 3020.

Plastové krabičky

Plastové krabičky jsou vyráběny ve velikosti půdorysu 9 x 9D a třech výškách. Krabičky lze vyjímatelnými přepážkami dělit až na čtvrtiny. Každé oddělení je možné opatřit popisovým štítkem o velikosti 50 x 14 mm. Konstrukce dna krabiček umožňuje pomocí fixačních výlisků jejich stohování do sloupce. Krabičky jsou lisované z ABS plastu červené barvy RAL 3020.

Gumová podložka

Pěnová guma tloušťky 3 mm.

 

Potřebujete poradit?