Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít
Jak mít v dílně vše 100% přehledné? Řešením je skříň s plastovými boxy

Jak mít v dílně vše 100% přehledné? Řešením je skříň s plastovými boxy

Nejlepší varianta je, když přesně víte, kde co hledat. Zbytečné hledání nářadí a přehrabování se v drobnostech jen zdržuje. Nepromarněte příležitost dílnu vybavit skříní s popisovatelnými plastovými boxy a upořádejte si ji celou podle sebe.

Jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout v dílně pořádku a přehlednosti, je použití kvalitního dílenského nábytku včetně kompletního vnitřního vybavení. Právě to určuje, jestli skříň bude jen další chaos za zavřenými dveřmi, nebo budete přesně vědět, kam pro co sáhnout. Zaměřme se tedy na skříň s plastovými boxy od předního českého výrobce POLAK CZ, která má spoustu benefitů pro každou dílnu.

Typy skříní s plastovými boxy

Nabídka skříní zahrnuje hned několik variant, které se liší nejen vzhledem, ale i funkcionalitou.

 1. Skříně s plnými dveřmi
  Poskytují maximální ochranu uloženým předmětům a chrání je před prachem a nečistotami.
 2. Skříně s prosklenými dveřmi
  Umožňují rychlý přehled o obsahu skříně bez nutnosti otevírání dveří, což může některým z nás šetřít čas. Jednoduše kouknu – a vidím.
 3. Skříně bez dveří
  Ideální pro rychlý přístup k často používaným nástrojům a materiálům.

Skříň s boxy UK1 UK1-B1
Objednací číslo: UK1-B1

Skříň s boxy UK1 UK1-B1

Skříň s boxy UK1 UK1-B11
Objednací číslo: UK1-B11

Skříň s boxy UK1 UK1-B11

Skříň s boxy UK1 UK1-B11S
Objednací číslo: UK1-B11S

Skříň s boxy UK1 UK1-B11S

Skříň s boxy UK1 UK1-B21S
Objednací číslo: UK1-B21S

Skříň s boxy UK1 UK1-B21S

Univerzální kovová skříň UK1 UK1-001S
Objednací číslo: UK1-001S

Univerzální kovová skříň UK1 UK1-001S

Předchozí Následující

Rozměry dílenských skříní

Nabízíme dvě základní velikosti skříní:

Můžete si tak velikost skříně zvolit tak, abyste v dílně maximálně využili daný prostor a přizpůsobili se různým potřebám dílny.

 

Skříně s plastovými boxy – vnitřní vybavení

Skříň s plastovými boxy je navržena tak, aby poskytovala maximální možnou flexibilitu a přehlednost. Každá skříň obsahuje police a plastové boxy, které si můžete ve skříni navrhnout podle vašich specifických potřeb.

Pomocí konfigurátoru dílenského nábytku na webu snadno zjistíte, kolik boxů se vejde na jednotlivých police. Konfigurátor také zajistí, že rozměry boxů do polic přesně pasují a nedochází v návrhu k žádné kolizi. Žádné složité počítání, jen přidáváte, ubíráte a ladíte vnitřní vybavení skříně k dokonalosti.

Můžete si například zvolit variantu, kdy dolní police zůstávají volné pro uložení větších předmětů, zatímco horní části skříně jsou zaplněny plastovými boxy. Tento způsob uspořádání zajiští, že vaše dílna bude vypadat uklizeně a veškeré nástroje a materiály budou snadno dostupné.

Dílenská skříň s plastovými boxy

Dílenské plastové boxy – popisování pro maximální přehled

Každý dílenský plastový box je vybaven drážkou na přední straně, kam je možné vložit popisovací štítek. Vzor štítků k tisku je k dispozici ke stažení z online portálu SMFU.cz. Označení boxů pomáhá udržovat v dílně pořádek a usnadňuje rychlé najít potřebné nástroje a materiál.

Kompletní řešení nebo jednotlivé komponenty

Potřebujete dílnu vybavit plastovými boxy?
Můžete si objednat skříň kompletně vybavenou plastovými boxy, nebo si zakoupit pouze boxy a umístit je do své stávající skříně. Díky tomu máte možnost přizpůsobit si vybavení dílny přesně tak, jak potřebujete. Plastová krabička s přihrádkami je vhodná pro jakýkoliv drobnější materiál.

Investice do kvalitní české skříně s plastovými boxy je chytrým krokem pro každého, kdo chce mít svou dílnu přehledně uspořádanou a funkční. Díky široké nabídce typů skříní a možnosti individuální konfigurace si najdete řešení, které vám bude vyhovovat. Rádi vám s návrhem skříně nebo celé dílny pomůžeme, stačí jen, když se nám ozvete.

Chci vytvořit návrh skříně

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
 • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
 • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující