Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít
Jak vylepšit dílnu? Pomocí dílenského stolu na kolečkách

Jak vylepšit dílnu? Pomocí dílenského stolu na kolečkách

Hodilo by se vám občas přemístit celý pracovní stůl na jiné místo v dílně? Dílenský stůl s kolečkami vám to umožní a možnost převážení oceníte i při úklidu. Jednoduše stůl odsunete a přisunete kdykoliv a kamkoliv potřebujete.

Při práci v dílně je důležitá nejen funkčnost a odolnost pracovních stolů, ale také jejich flexibilita a snadná manipulace. Vzpomeňte si, kdy naposledy jste při práci v dílně litovali, že nemáte něco hned po ruce? Není to tak dávno, že? Přitom řešení, které splňuje tyto požadavky, je tak snadné – pojízdný dílenský stůl od POLAK CZ. Je opravdovým a věrným pomocníkem. V naší nabídce najdete dvě hlavní varianty pojízdných dílenských stolů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a preferencím.

Typy pojízdných dílenských stolů

 1. Produktová řada MPS: Pojízdný ponk KOMBI

  Pojízdný ponk MPS je opatřen kolečky na nohách a má výšku 880 mm. Tento typ stolu je ideální pro ty, kteří potřebují stabilní pracovní plochu s vyšší výškou. MPS stoly je možné vybavit zásuvkovou skříní, což umožňuje nejen pohodlné ukládání nářadí, ale i organizaci pracovního prostoru

  Prohlédnout v katalogu

 2. Produktová řada PPS: Mobilní dílenský stůl

  Pojízdný dílenský stůl PPS je nižší, s výškou 810 mm, což ho činí vhodnějším pro ty, kteří potřebují často přesouvat svůj pracovní stůl. Díky nižší výšce je manipulace s tímto stolem snadnější, což oceníte zejména při práci s většími a těžšími předměty. PPS stoly mohou být sešroubované nebo svařené, přičemž svařené verze nabízejí vyšší stabilitu a nosnost.

  Prohlédnout v katalogu

Pojízdný dílenský stůl na kolečkách

Mobilní dílenský stůl PPS-1
Objednací číslo: PPS-1

Mobilní dílenský stůl PPS-1

Mobilní dílenský stůl PPS-2M
Objednací číslo: PPS-2M

Mobilní dílenský stůl PPS-2M

Mobilní dílenský stůl MPS MPS1-715
Objednací číslo: MPS1-715

Mobilní dílenský stůl MPS MPS1-715

Mobilní dílenský stůl PPS-3M
Objednací číslo: PPS-3M

Mobilní dílenský stůl PPS-3M

Mobilní dílenský stůl PPS-4
Objednací číslo: PPS-4

Mobilní dílenský stůl PPS-4

Mobilní dílenský stůl MPS MPS2-715
Objednací číslo: MPS2-715

Mobilní dílenský stůl MPS MPS2-715

Mobilní dílenský stůl PPS-5M
Objednací číslo: PPS-5M

Mobilní dílenský stůl PPS-5M

Předchozí Následující

Desky a povrchy pracovních stolů

U našich pojízdných dílenských stolů máte možnost volby pracovní desky podle vašich potřeb z těchto materiálů:

 • dub
 • multiplex
 • pogumovaná pracovní deska
 • oplechovaná pracovní deska

Pro stoly, které se často využívají na balení zboží, je možné zvolit pracovní desku se zvýšenou hranou, která zamezí padání předmětů ze stolu.

Desky dílenských stolů

Nosnost a stabilita pojízdných dílenských stolů

Pro převážení těžších předmětů doporučujeme zvolit pojízdný dílenský stůl PPS ve svařené verzi. Svařené stoly jsou pevnější a mají větší nosnost, což oceníte například při opravách motorů nebo manipulaci s těžkými nástroji. Sešroubované stoly jsou lehčí a je možné je utáhnout, pokud se povolí, avšak při nesprávném rozložení zátěže se mohou časem kývat. Vybírejte tedy stůl vždy podle toho, k čemu má sloužit.

Výhody dílenských stolů s kolečkami

Jednou z hlavních výhod dílenských stolů na kolečkách je snadná manipulace. Díky kolečkům jde stůl jednoduše přesouvat na potřebné místo. Usnadňuje to nejen samotnou práci, ale také úklid dílny. U stolů s dvěma kolečky je nutné stůl nadzvednout pro převoz, zatímco stoly se čtyřmi kolečky, které jsou vybaveny brzdami, nabízejí plnou mobilitu a stabilitu.

Pojízdný ponk do dílny POLAK CZ

Pracovní stoly na kolečkách

Další příslušenství pojízdných stolů

U mobilních stolů nabízíme minimální příslušenství kvůli bezpečnosti a stabilitě. Doporučujeme například perforovaný panel na stojny nebo zkrácenou nohu stojny s policí na drobnosti. Využijete tak prostor na maximum, aniž by došlo k převrácení stolu.

Pojízdné dílenské stoly nabízejí flexibilitu, odolnost a snadnou manipulaci v dílně.
Prohlédněte si naši kompletní nabídku a vyberte si pojízdný dílenský stůl, který vám bude nejlépe vyhovovat. Rádi vám nakonfigurujeme i stůl přesně na míru (můžete využít i online konfigurátor nábytku).

Katalog pojízdných stolů do dílny

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
 • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
 • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující