Jak vylepšit dílnu? Pomocí dílenského stolu na kolečkách

Jak vylepšit dílnu? Pomocí dílenského stolu na kolečkách

Hodilo by se vám občas přemístit celý pracovní stůl na jiné místo v dílně? Dílenský stůl s kolečkami vám to umožní a možnost převážení oceníte i při úklidu. Jednoduše stůl odsunete a přisunete kdykoliv a kamkoliv potřebujete.

Při práci v dílně je důležitá nejen funkčnost a odolnost pracovních stolů, ale také jejich flexibilita a snadná manipulace. Vzpomeňte si, kdy naposledy jste při práci v dílně litovali, že nemáte něco hned po ruce? Není to tak dávno, že? Přitom řešení, které splňuje tyto požadavky, je tak snadné – pojízdný dílenský stůl od POLAK CZ. Je opravdovým a věrným pomocníkem. V naší nabídce najdete dvě hlavní varianty pojízdných dílenských stolů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a preferencím.

Typy pojízdných dílenských stolů

 1. Produktová řada MPS: Pojízdný ponk KOMBI

  Pojízdný ponk MPS je opatřen kolečky na nohách a má výšku 880 mm. Tento typ stolu je ideální pro ty, kteří potřebují stabilní pracovní plochu s vyšší výškou. MPS stoly je možné vybavit zásuvkovou skříní, což umožňuje nejen pohodlné ukládání nářadí, ale i organizaci pracovního prostoru

  Prohlédnout v katalogu

 2. Produktová řada PPS: Mobilní dílenský stůl

  Pojízdný dílenský stůl PPS je nižší, s výškou 810 mm, což ho činí vhodnějším pro ty, kteří potřebují často přesouvat svůj pracovní stůl. Díky nižší výšce je manipulace s tímto stolem snadnější, což oceníte zejména při práci s většími a těžšími předměty. PPS stoly mohou být sešroubované nebo svařené, přičemž svařené verze nabízejí vyšší stabilitu a nosnost.

  Prohlédnout v katalogu

Pojízdný dílenský stůl na kolečkách

Mobilní dílenský stůl PPS-1
Objednací číslo: PPS-1

Mobilní dílenský stůl PPS-1

Mobilní dílenský stůl PPS-2M
Objednací číslo: PPS-2M

Mobilní dílenský stůl PPS-2M

Mobilní dílenský stůl MPS MPS1-715
Objednací číslo: MPS1-715

Mobilní dílenský stůl MPS MPS1-715

Mobilní dílenský stůl PPS-3M
Objednací číslo: PPS-3M

Mobilní dílenský stůl PPS-3M

Mobilní dílenský stůl PPS-4
Objednací číslo: PPS-4

Mobilní dílenský stůl PPS-4

Mobilní dílenský stůl MPS MPS2-715
Objednací číslo: MPS2-715

Mobilní dílenský stůl MPS MPS2-715

Mobilní dílenský stůl PPS-5M
Objednací číslo: PPS-5M

Mobilní dílenský stůl PPS-5M

Předchozí Následující

Desky a povrchy pracovních stolů

U našich pojízdných dílenských stolů máte možnost volby pracovní desky podle vašich potřeb z těchto materiálů:

 • dub
 • multiplex
 • pogumovaná pracovní deska
 • oplechovaná pracovní deska

Pro stoly, které se často využívají na balení zboží, je možné zvolit pracovní desku se zvýšenou hranou, která zamezí padání předmětů ze stolu.

Desky dílenských stolů

Nosnost a stabilita pojízdných dílenských stolů

Pro převážení těžších předmětů doporučujeme zvolit pojízdný dílenský stůl PPS ve svařené verzi. Svařené stoly jsou pevnější a mají větší nosnost, což oceníte například při opravách motorů nebo manipulaci s těžkými nástroji. Sešroubované stoly jsou lehčí a je možné je utáhnout, pokud se povolí, avšak při nesprávném rozložení zátěže se mohou časem kývat. Vybírejte tedy stůl vždy podle toho, k čemu má sloužit.

Výhody dílenských stolů s kolečkami

Jednou z hlavních výhod dílenských stolů na kolečkách je snadná manipulace. Díky kolečkům jde stůl jednoduše přesouvat na potřebné místo. Usnadňuje to nejen samotnou práci, ale také úklid dílny. U stolů s dvěma kolečky je nutné stůl nadzvednout pro převoz, zatímco stoly se čtyřmi kolečky, které jsou vybaveny brzdami, nabízejí plnou mobilitu a stabilitu.

Pojízdný ponk do dílny POLAK CZ

Pracovní stoly na kolečkách

Další příslušenství pojízdných stolů

U mobilních stolů nabízíme minimální příslušenství kvůli bezpečnosti a stabilitě. Doporučujeme například perforovaný panel na stojny nebo zkrácenou nohu stojny s policí na drobnosti. Využijete tak prostor na maximum, aniž by došlo k převrácení stolu.

Pojízdné dílenské stoly nabízejí flexibilitu, odolnost a snadnou manipulaci v dílně.
Prohlédněte si naši kompletní nabídku a vyberte si pojízdný dílenský stůl, který vám bude nejlépe vyhovovat. Rádi vám nakonfigurujeme i stůl přesně na míru (můžete využít i online konfigurátor nábytku).

Katalog pojízdných stolů do dílny

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
 • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
 • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující