Elektrolišty jako nezbytný doplněk dílenského nábytku

Elektrolišty jako nezbytný doplněk dílenského nábytku

Součástí funkčního dílenského nábytku je i elektro příslušenství, které usnadňuje práci a umožňuje zapojit jakékoliv potřebné nástroje. Elektrolišty oceníte – jsou celkem nenápadné, ale dělají velkou službu. Přesvědčte se.

V dnešní době není prostor pro kompromisy. Obzvlášť pak v oblasti dílenského nábytku, kde každý detail může ovlivnit efektivitu práce a bezpečnost uživatelů. Jako přední český výrobce dílenského nábytku víme, že velmi důležitou součástí našich produktů je i elektro příslušenství. A připevnit na prvotřídní nábytek nekvalitní elektro lištu? To u nás neexistuje.

Elektrolišty POLAK CZ

Proč jsme se rozhodli vyrábět vlastní elektrolišty?

Dříve jsme se zaměřovali na samotnou výrobu nábytku a spoléhali jsme na dovozové elektrolišty. Brzy jsme ale zjistili, že nesplňují naše náročné požadavky na kvalitu a spolehlivost. Zahraniční produkty nejen že mají velmi omezenou životnost, ale také mohou ohrozit bezpečnost těch, kteří u nábytku se stroji pracují. Proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou a vyrábět elektrolišty sami.

Elektrolišty od POLAK CZ: Kvalita, design a multifunkčnost

Naše celohliníkové certifikované elektrolišty jsou vyráběny s maximální pozorností ke každému detailu. Velmi elegantní design a naprosto spolehlivá funkčnost z nich dělá ideální doplněk k dílenskému nábytku. 

Kam je možné elektrolišty připevnit?

Elektrolišty zásuvková skříň POLAK CZ

Speciálně upravené elektrolišty je možné zabudovat do zásuvkové skříně místo jedné zásuvky výšky 125 mm. Objednat si je můžete včetně montáže ve třech šířkách (podle šířky vaší zásuvkové skříně).

Elektrolišty pro dílenský stůl POLAK CZ

Montáž a integrace elektrolišt

Elektrolišty jsou navrženy tak, aby byly snadno integrovatelné do dílenského nábytku. Pro dílenské ponky nabízíme stojany, do kterých se elektrolišty zasazují, a které jsou součástí komplexního systému pro dílny včetně perfopanelů.

Kromě tradičních zásuvek jsme elektrolišty vybavili i USB porty, které umožňují nabíjení různých zařízení, což výrazně zvyšuje jejich využitelnost v moderních dílnách.

Odolná konstrukce, odklopný přední kryt pro snadnou údržbu a elegantní design. Pro více možností využití jsme do elektrolišt zabudovali pneumatickou rychlospojku. 

Atypické elektrolišty pro stoly do škol

Nedávno jsme měli příležitost realizovat zakázku pro školu, která měla specifické požadavky na elektrolišty pro učitele. Požadovali

  • zásuvky HDMI pro dataprojektory,
  • UTP zásuvky pro kabelové připojení k internetu.

Díky tomu, že si elektrolišty sami vyrábíme, jsme byli schopni flexibilně reagovat na individuální požadavky výrobků a byli jsme schopni tyto požadavky splnit.

Školní stoly jsou vybavené elektrolišty pro žáky i učitele. Učitelské stoly mají připojení na dataprojektor a internet, zatímco žáci mají přístup k internetovým přípojkám, což zajišťuje stabilní a rychlé připojení i v případě velkého množství připojených zařízení.

Potřebuji řešení na míru

Elektrolišty pro zásuvkové dílenské skříně a pracovní dílenské stoly – kvalita, která se vyplatí

Zákazníci, kteří vyzkoušeli naše produkty, oceňují jejich:

  • spolehlivost,
  • bezpečnost,
  • estetický vzhled.

Investice do kvalitního elektro příslušenství se z dlouhodobého hlediska vyplatí nejen z hlediska bezpečnosti, ale i celkové spokojenosti uživatelů (vašich zaměstnanců). 

Naše elektrolišty a další produkty najdete v našich produktových řadách a katalogu. Rádi vám pomůžeme s výběrem a poradíme s montáží, aby vybrané řešení plně odpovídalo vašim potřebám.

Hledáte kvalitní a spolehlivé elektrolišty pro váš dílenský nábytek?
Neváhejte se na nás obrátit. 

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující