Jak udržet vrtáky přehledně a bezpečně uložené? Zkuste držák na vrtáky

Jak udržet vrtáky přehledně a bezpečně uložené? Zkuste držák na vrtáky

Vnitřní vybavení zásuvek, které sice není na první pohled vidět, je v dílně k nezaplacení. Ať už dřevěný nebo plastový, držák na vrtáky rozhodně při výběru nepodceňujte. 

Ukládání drahých nástrojů se často v dílnách opomíjí. Ať už jde o vrtáky, upínače nebo jiné nástroje, investice do jejich bezpečného a organizovaného uložení se vždy vyplatí. Ušetří vám to nejen peníze, ale i čas věnovaný zbytečnému hledání nebo nákupu nových nástrojů. Představujeme vám naši nabídku univerzálních držáků a plastových žlabů, které vám pomohou udržet dílnu v pořádku a vaše nástroje v bezpečí.

Jaké najdete v katalogu POLAK CZ držáky na vrtáky?

  1. plastové držáky
  2. dřevěné držáky
  3. plastové krabičky a plastové žlaby

Plastový držák na vrtáky

Plastové držáky jsou ideální pro upínače a další strojní příslušenství. Tam, kde typizovaný držák nevyhovuje, použijte univerzální držák, který si sami snadno upravíte. Jsou vyrobeny z nárazuvzdorného ABS plastu a v nosičích nebo nástrojových rámech jsou fixovány v požadované poloze dvěma pojistkami. Bez nářadí, bez šroubování.

Dřevěný držák na vrtáky

Dřevěné držáky jsou šetrné k vašim nástrojům, jelikož materiál je měkčí než kov, což znamená, že vaše nástroje nepoškodí. Při nárazu kov na kov by mohlo dojít k poškození, proto volíme dřevo (plast).

Dřevěný držák na vrtáky

Naše univerzální držáky na vrtáky jsou navrženy tak, aby si je mohl každý zákazník přizpůsobit podle svých potřeb. Nemáme předem vyvrtané otvory pro vrtáky, což vám dává volnost upravit si držák podle velikosti a tvaru vašich nástrojů. Jsou opatřeny mřížkou, do které si můžete vyvrtat otvory.

Každý dřevěný držák je navíc opatřen růžovou fólií na hraně, která je popisovací, takže si můžete snadno označit, kam který nástroj patří.

Držák na vrtáky

Kompletní dřevěný držák obsahuje:

  • dřevěný držák,
  • plechovou vaničku,
  • sorpční textilii – pohlcuje olej a další kapaliny, které by mohly z nástrojů kapat (je pratelná, což zajišťuje dlouhou životnost a čistotu vašeho pracovního prostoru).

Plastové žlaby a krabičky – větší kapacita, lepší organizace

Plastové žlaby a krabičky nabízejí větší kapacitu než individuální držáky. Ve žlábku můžete mít až 10 vrtáků najednou, což je ideální pro ty, kteří potřebují rychlý a snadný přístup k více nástrojům. Plastové žlaby jsou dostupné ve více variantách.

Jsou navrženy tak, aby se vešly do nízkých zásuvek s výškou 75 mm. Díky praktickým přepážkám žlabů v zásuvkové skříni si můžete vytvořit přesně takové uspořádání, jaké potřebujete. Jednotlivé kusy žlabů se dají díky nacvkávacímu systému snadno propojit. Vnitřní vybavení si můžete navrhnou sami, nebo využít naše předdefinované sady.

Držák na vrtáky - plastové žlaby POLAK CZ

Víme, co v dílně funguje v praxi – nenabízíme zbytečnosti

Našich zákazníků se rádi ptáme, jak mají nástroje v nábytku uložené. Chceme vědět, jak to funguje v praxi. Chceme, aby nábytek a jeho vnitřní vybavení sloužilo na 100 %. A perfektní konfigurace nábytku včetně doplňkového vybavení je pro hladký chod dílny nepostradatelná. Proto nabízíme řešení, která jsou flexibilní, přizpůsobivá a snadno použitelná. 

Investujte do kvality a ochrany svých nástrojů. Vyberte si z naší nabídky dřevěných držáků nebo plastových žlabů. Vaše dílna byla vždy organizovaná a vaše nástroje v bezpečí.

Potřebujete navrhnout dílenský nábytek s vnitřním vybavením na míru?
Ozvěte se nám, přesně víme, jak na to.

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující