Všestranný pojízdný kontejner: Nezbytný pomocník v každé dílně

Všestranný pojízdný kontejner: Nezbytný pomocník v každé dílně

Když se řekne mobilní kontejner, co si představíte? Někdo kontejner na uskladnění zboží, který slouží jako sklad. Někdo kontejner pod psací stůl, na papíry, tužky a dokumenty. My ale vždy kontejner dílenský - představíme vám ho a uvidíte, že jeden takový budete chtít taky.

Dílenské mobilní kontejnery, známé také jako dílenské vozíky, představují praktické místo pro ukládání a organizaci nářadí v každé dílně. Tyto zásuvkové skříně na kolečkách kombinují mobilitu s robustností, což z nich dělá neocenitelné pomocníky pro profesionály i domácí kutily.

Čím jsou jiné?
Jednoduše tím, že jsou na kolečkách
To jediné je v podstatě odlišuje od klasických zásuvkových skříní.

Potřebuji kvalitní dílenský vozík

Pojízdné dílenské vozíky POLAK CZ

Specifika dílenských mobilních kontejnerů

 1. Mobilita a stabilita
  Dílenské kontejnery jsou vybaveny kolečky, z nichž jeden pár je vybaven brzdami. To umožňuje snadné přemístění kontejneru po dílně a zároveň možnost jeho pevného zajištění na místě. Brzdná kolečka jsou důležitým bezpečnostním prvkem, který zabraňuje nežádoucímu pohybu kontejneru během práce.

 2. Přizpůsobení výšky
  Kolečka jsou osazována podle korpusu kontejneru a jejich výška je jasně definována, aby vždy byla zajištěna stabilita a bezpečnost. Veškerý náš nábytek POLAK CZ je možné upravovat takřka bez omezení, to ale u pojízdných kontejnerů neplatí. Není možné vyrobit kontejner o výšce například 140 cm a osadit ho kolečky, protože by to mohlo ohrozit stabilitu a bezpečnost používání. Maximální doporučená výška kontejneru je 1105 mm, osazený kolečky o průměru 125 mm.

 3. Bezpečnostní výztuhy i zámky
  Při osazování kontejneru kolečky jsou přidávány speciální výztuhy, které zajišťují dostatečnou pevnost a stabilitu celé konstrukce. Díky těmto výztuhám je zajištěno, že kontejner bude bezpečný a spolehlivý i při plném zatížení. Uzamykatelný kontejner navíc díky zámkům můžete využívat i v dílnách, kde se pohybuje více osob. Zaměstnanci mají od svého kontejneru klíče a ručí za to, že je vše, kde má být.

 4. Možnost individualizace
  Nevyhovuje vám katalogové řešení? Pokud potřebujete kontejner jiných rozměrů, je možné vám dodat jednotlivé komponenty, jako jsou výztuhy a kolečka, samostatně. Následná montáž je pak na vás. Toto řešení však nedoporučujeme, riziko je tam poměrně velké a padá na vás. Jelikož celý kontejner z výroby od nás nejde smontovaný, neručíme následně za jeho bezpečnost.

Mobilní kontejnery do dílny

Výhody používání dílenských mobilních kontejnerů

 • Organizace a přehlednost
  Díky mnoha zásuvkám a přihrádkám můžete snadno třídit a ukládat své nářadí - zýšíte tím efektivitu práce a snížíte čas strávený hledáním potřebných nástrojů.

 • Flexibilita
  Mobilní kontejnery snadno přemístite tam, kde jsou zrovna potřeba, což usnadňuje práci na různých projektech a místech v dílně.

 • Bezpečnost
  Kvalitní konstrukce a použití bezpečnostních prvků, jako jsou brzdná kolečka a výztuhy, zajišťují bezpečné používání kontejnerů i při plném zatížení. Víte sami, že nářadí něco váží.
  Mobilní pojízdný kontejner na nářadí

Dílenské mobilní kontejnery tedy představují ideální řešení pro každého, kdo hledá způsob, jak chytře organizovat své nářadí a zlepšit pracovní procesy v dílně. Při dodržení všech specifikací a našich doporučení, jako výrobce, se můžete spolehnout na jejich 100% bezpečnost a spolehlivost.

Potřebuji kvalitní dílenský vozík

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
 • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
 • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující