Bezpečné a robustní - plechové šatní skříně s dvojitými výztuhami a moderními zámky

Bezpečné a robustní - plechové šatní skříně s dvojitými výztuhami a moderními zámky

Čím se liší naše skříně od konkurence? Mají celoplošnou výztuhu dveří, která z obyčejné plechové šatní skříně dělá „královnu“ ve své kategorii. Protože o bezpečnost a kvalitu jde u dílenského nábytku především.

Plechové šatní skříně patří do každé veřejné šatny, jsou nezbytným vybavením pro zaměstnance ve firmách, klienty wellnes a sportovních center i pro žáky ve školách. Nabízejí bezpečné úložiště osobních věcí, což je pro zajištění pořádku a bezpečí naprosto klíčové. Své osobní věci si chce chránit každý, na věku a situacích v tomto případě vůbec nezáleží. Naše plechové šatní skříně však vynikají nad konkurencí díky několika unikátním vlastnostem, které zajišťují vyšší úroveň bezpečnosti a odolnosti. Jaké to jsou?

 

Bezpečné dveře se zpevněným lemem

 

Jedním z hlavních prvků, který plechové šatní skříně POLAK CZ odlišuje od ostatních, jsou dveře se zpevněným lemováním. Tento především funkční, ale i designový prvek, zamezuje snadnému vylomení dveří, což je problém, se kterým se setkáváme u běžných dvouplášťových dveří.

 

Chci šatní skříně, které něco vydrží

 

Dřív se dělalo to, že chlapi dveře od skříně lehce vyvrátili a schovávali si tam klíče, aby je nemuseli nosit u sebe. S tím je teď konec, tedy aspoň se skříněmi vyrobenými u nás.
Libor Křepela

 

Inovativní otočný uzávěr

 

Další výhodou kovových šatních skříní je inovativní otočný uzávěr. Standardně používáme klasické cylindrické zámky, ale skříně mohou být doplněny otočným uzávěrem pro visací zámek. Bezpečnostní uzávěr se po zavěšení
visacího zámku volně protáčí - není tak možné násilné protočení uzávěru v montážním otvoru, což výrazně zvyšuje bezpečnost.

 

Široká nabídka příslušenství pro plechové šatní skříně

 

Šatní skříně také nabízejí široké možnosti příslušenství, které je možné integrovat do dveří podle vašich individuálních potřeb. Cylindrický zámek pro šatní skříně je klasika, ale nabízíme i kódové zámky, které zvyšují flexibilitu a komfort při používání. Především jde ale o vnitřní vybavení

 

  • Skříně mohou být doplněny o:
  • - zrcátko,
  • - polici,
  • - hrazdu,
  • - držák na obuv,
  • - háčky vnější i vnitřní,
  • - podložku na boty.
  •  

Chci sestavit skříň na míru

 

Příslušenství pro plechové šatní skříně POLAK CZ

 

Barevné provedení

 

Pro sortiment šatních skříní platí standardní barevnost. Korpus šatních skříní má barvu RAL 7035,
dvířka RAL 5012. Tato barevnost je použita v případě, že v objednávce není uvedena požadovaná barevnost
výrobku. 

 

Máte zájem o jiné barevné provedení? Kontaktujte nás, v rámci 8% příplatkového provedení jsme schopni vám skříně přizůsobit na míru.

 

Plechová šatní skříň

 

Plechové šatní skříně od nás představují špičku v oblasti bezpečnosti a kvality. Díky zpevněným lemům dveří a inovativním otočným uzávěrům zajišťují maximální ochranu osobních věcí.

 

Hledáte spolehlivé a odolné úložné šatní skříně pro zaměstnance, šatní skříňky do fitness, nebo pro žáky?
S našimi skříněmi si můžete být jisti, že jejich věci budou vždy v bezpečí.

 

Mám zájem

 

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující