Kovový dílenský nábytek: Synergie plechu a dřeva

Kovový dílenský nábytek: Synergie plechu a dřeva

Zvažujete, jestli nábytek kovový nebo dřevěný? A co takhle kombinace - plech a dřevo spolu skvěle fungují. Ukážeme vám to.

Dřevo ve středu pozornosti: Unikátní příběh českého výrobce dílenského nábytku

Před pár lety se v naší truhlárně zrodila novinka, která změnila pravidla hry. Byli jsme vždy čistě plechaři, ale rozhodli jsme se vybočit z řady a věnovat se výrobě dílenského nábytku s prvky ze dřeva. „Tohle nikdo jiný nedělá. Jsme v tom jedineční,“ zněla věta, která nás provázela od začátku. A dodnes platí, že jsme si udrželi jedinečnou pozici na trhu.

Jedinečné držáky nástrojů

Dřevěné držáky nástrojů jsou jedním z našich nejznámějších a nejoblíbenějších výrobků ze dřeva. Vlastní truhlárna nám umožňuje využívat dřevo různými způsoby. Každý kousek, který opustí naši dílnu, má v sobě něco z naší duše a lásky k řemeslu.

Do každého detailu vkládáme péči a inovaci. Pokud jde o dřevěné držáky, obsahují vaničku s absorpční tkaninou, která zachycuje drobné kapky a další nečistoty z nástrojů. Tato sada je navržena tak, aby perfektně zapadla do našeho nábytku s výsuvnými zásuvkami i dalšího našeho dílenského nábytku, který tvoří ucelený soubor výrobků z řady NC programu.

Ať už si zvolíte dřevěné či plastové držáky, vždy budou skvěle sedět a perfektně vyhovovat vašim potřebám.

Držáky nástrojů - dřevěné POLAK CZ

Dřevěné držáky nástrojů - NC program dílenského nábytku

Kovový nábytek s dřevěnými prvky

Naše dřevěné prvky nejsou omezeny jen na držáky. Používáme dřevo i na další výrobky, jako jsou například TPC terminály, tedy počítačové skříně. Sklopná přihrádka vyrobená z kvalitní bukové překližky je dokonalým příkladem spojení funkčnosti a designu. Samozřejmě že by tento prvek by mohl být vyroben také z plechu, ale my jsme se rozhodli využít naši truhlárnu naplno a vytvořit něco jedinečného.

Počítačové skříně POLAK CZ - kovový dílenský nábytek

Atypické řešení a nestandardní požadavky - ty nejsou problém

Máte v hlavě nápad, jak nábytek upravit na míru vašim představám?
Potřebujete některé kusy upravit tak, aby přesně seděly do prostoru?

Jedním z našich největších přínosů je schopnost reagovat na vaše potřeby. Máme za sebou řadu zakázek na míru, kdy jsme vytvořili atypické produkty podle specifických požadavků. Ať už jde o změnu designu nebo úpravu rozměrů, náš tým vývojářů je připraven plnit i ty nejnáročnější požadavky.

Pokud hledáte něco víc než jen obyčejné dílenské vybavení, jste na správném místě. Jsme tu proto, abychom vaši dílnu udělali ještě lepším místem pro práci.
Kontaktujte nás a společně probereme možnosti.

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující