Život bez papíru: Chytrý nábytek usnadňuje montáž a údržbu

Život bez papíru: Chytrý nábytek usnadňuje montáž a údržbu

Chytrý nábytek od POLAK CZ přináší pohodlí bez papírových manuálů. Vítejte v digitálním věku - jednodušší, rychlejší a efektivnější. Vstupte s námi do nové éry. 

Proč chytrý nábytek? O co jde a k čemu slouží? Online poradna SMART FURNITURE (neboli „chytrý nábytek“) nahrazuje papírové manuály a montážní listy k našim výrobkům. Konec hledání ztracených dokumentů, které při rozbalení založíte a už nikdy nenajdete. Nebo možná najdete, ale určitě ne ve chvíli, kdy je potřebujete. To víme z vlastní zkušenosti. Konec složitého dohledávání informací a návodů.

Přehledně.
Jednoduše.
Na jednom místě.
Vždy po ruce.

Chci vyzkoušet poradnu SMART FURNITURE

Jak funguje chytrý nábytek?

Každý náš výrobek je označený štítek a ve štítku je políčko kde je QR kód nebo štítky technologie NFC. Po přiložení telefonu / čtečky se vám zobrazí kompletní menu smfu.eu v nabídce několika jazyků - čeština, angličtina a němčina. Rozbalí se nabídka všech kategorií nábytku od POLAK CZ, ze kterých je možné vybrat přesně to, co potřebujete.

Do poradny je samozřejmě možné přejít i bez načtení kód a konkrétní produktovou řadu si vyhledat. S načtením je ale vše jednoduší, odpadá proces vyhledávání a šetříte čas.

Kde jsou výrobky SMFU označeny?

U šatních skříní je štítek uvnitř na dvířkách, u ostatního nábytku je vždy štítek viditelný na první pohled - na dvířkách či zásuvkách. Hned vedle štítků se na nábytku vyskytuje zámek, který může být buď klasický, elektrický nebo čipový. 

SMFU - chytrý nábytek POLAK CZ

Co všechno na SMFU.eu najdete?

Portál smfu.eu vás zavede vždy k vybrané kategorii výrobků, například na zásuvkové skříně nebo pracovní stoly. Další rozšíření portálu na jednotlivé produkty připravujeme. V budoucnu tedy bude portál fungovat jako 1:1 - co výrobek, to návod / manuál / video.

Najdete zde:

  • manuály,
  • informace o údržbě,
  • návody k montáži,
  • instruktážní videa.

Portál jsme vymysleli, navrhli a dali mu jednoduchou podobu, která je pro uživatele stručná a jasná. Poradnu spravují naši zaměstnanci na vývoji a můžete nám přes něj i přímo napsat - kontaktovat nás přes formulář. Zprávy jsou zcela anonymní, dotaz nebo poptávka dorazí kolegům, kteří je dál předávají obchodníkům. Ti pak už řeší konkrétní požadavky s vámi napřímo. Ať už jde o nějaký drobný problém nebo doobjendávku nábytku, komunikace tu funguje na 100 %.

Zajímají vás detaily ohledně lokačního systému?
Nevíte, jak se mění zásuvka?
Potřebujete přimonotvat sokl ke skříni a netušíte, jak na to?

Přejděte na SMFU a detailně zpracovaná videa vám okamžitě poradí  - všechno je tu pěkně a jednoduše vysvětleno. Jakýkoliv problém tak obratem vyřešíte často i bez pomoci obchodníka. Výhodou je neomzená dostupnost, ať už řešíte cokoliv a kdykoliv.

Nenašli jste, co jste hledali? Ozvěte se nám. Poradíme vám a informace na web rádi doplníme.

Poradna, ale i důležitá zpětná vazba

Díky tomuto systému můžeme komunikovat přímo s vámi - koncovými zákazníky. Sbíráme tak užitečné podněty pro oddělení výroby a jsme schopni na ně reagovat. 

V čem nám/vám SMART FURNITURE pomáhá?

Portál je dostupný přes www.nabytek-polak.cz.

Pokud nám volá zákazník, že neví, jak vyměnit zásuvku, přes tento portál ho navedeme na konkrétní video návod. Veškeré dostupné informace neustále aktualizujeme. 

Využíváme ho, je to nadčasové a usnadňuje nám to život. Zkuste to taky. 

Chci vyzkoušet poradnu SMART FURNITURE

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující