Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech od 22. 7. – 2. 8. 2024 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená.  V této době bude společnost uzavřena.
Zavřít
Dílenské pracovní stoly - doplňky a příslušenství

Dílenské pracovní stoly - doplňky a příslušenství

Rozšiřte svůj pracovní stůl v dílně o další prostory na ukládání. Vyberte si z široké nabídky příslušenství a doplňků, které oceníte pro uspořádání nářadí i oddělení prostor.

Stůl je základ - kolem něj se točí v dílně veškeré dění. Důležitá je dostatečně velká pracovní plocha a pak také prostory pro ukládání nástrojů. Ty jsou ale pro každého velmi individuální.

Kromě zásuvek, které většinou stoly po stranách mají (ať už pouze na jedné či obou stranách), je možné pracovní stůl doplnit o další příslušenství a odkládací prostor si tak násobně rozšířit. Multifunkční nástavby zajistí, že budete mít vše pěkně uspořádané a na dosah ruky.

Příslušenství dílenských stolů >>>

Příslušenství pro dílenské stoly POLAK CZ

Jde o speciální sloupky a KOMBI nástavby, které jsou v nabídce ve třech výškách (na stůl se přišroubují ze spodní strany pracovní desky) a následně se na ně zavěšují speciální perforované panely (slouží jako držák na nářadí). Univerzální panely jsou určeny pro osazení závěsným programem a je možné se je tak přizpůsobit zcela na míru. Sortiment závěsného programu je zcela stejný, jako sortiment nástěnného programu přímo na zeď. 

Jde o:

Nad stůl je možné zasadit police, rampu s osvětlením, elektro lišty (v různém provedení) nebo sloupky osadit vzduchovými spojkami pro nářadí.

Pokud raději volíte uzavřený prostor, využijte roletové skříně. Nabízí se více možnostístí jejich připevnění, můžete je postavit přímo na desku stolu, dát ji mezi sloupky nebo připevnit na zeď.

Dílenské pracovní stoly - příslušenství

Je možné příslušenstvím doplnit všechny pracovní stoly?

Tyto stojny montujeme na všechny dílenské pracovní stoly kromě mobilních. Důvodem je bezpečnost, mobilní stoly jsou totiž opatřeny kolečky pro snadnou manipulaci a přemístění, ale vysoké stojny nejsou pro toto řešení stolů uzpůsobeny.

Nástavby uspořádají nářadí i oddělí prostor

Pokud se řeší dispozice dílny, ve které je více pracovních míst pro zaměstnance, navrhujeme prostor i s ohledem na jejich soukromí. Plné stěny totiž mohou skvěle sloužit jako optická clona nebo oddělení sousedních pracovišť. 

Potřebujete navýšit kapacitu úložných prostor u dílenského stolu?
Ozvěte se nám. 

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující