Představení konfigurátoru

Představení konfigurátoru

Představujeme bezkonkurenční konfigurátor dílenského nábytku POLAK CZ. Intuitivní a přehledné prostředí konfigurátoru vás provede sestavením produktu od základních rozměrů až po drobné příslušenství. Projekt “Vývoj a tvorba SW 3D konfigurátoru a digitalizace prodeje“ byl spolufinancován ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) z programu Country for the Future (CFF).

KONFIGURÁTOR dílenského nábytku

Sortiment dílenského nábytku POLAK CZ je velmi obsáhlý a jedinečnost našich produktů je mimo jiné i v možnosti vzájemných kombinací a modularitě. Možností jak sestavovat jednotlivé sestavy je takové množství, že může být obtížné se v sortimentu orientovat a dosáhnout tak nejlepších možných řešení. Proto jsme dlouhou dobu vytvářeli nástroj, který vás provede sestvením produktu od základních rozměrů až po drobné příslušenství. Zároveň si můžete dílenský nábytek zobrazit v 3D plánovači, který vám umožní nastavení vlastní místnosti.

Uživatelské rozhraní konfigurátoru

Před prvním použití konfigurátoru si jednoduchým způsobem založte svůj vlastní účet, kterým se budete do systému přihlašovat. Po přihlášení se dostanete do uživatelského rozhraní, ve kterém uvidíte nejen své nakonfigurované sestavy, ale i odeslané poptávky a hotové objednávky. Díky uživatelskému rozhraní budete mít přehled a ke svým rozpracovaným sestavám se budete moci kdykoliv vracet a upravovat.

Konfigurace dílenského nábytku

Konfigurátor nábytku je jedinečný mimo jiné tím, že můžete vytvářet vlastní konfigurace v celém sortimentu dílenského nábytku. Na výběr máte z těchto produktů:

  • Zásuvkové skříně
  • Pracovní stoly a příslušenství
  • Počítačové a speciální skříně
  • Ergonomická pracoviště
  • Elektro skříně a příslušenství
  • NC program
  • Šatní skříně
  • Dílenské a vertikální skříně

Systém vás provede od základních rozměrů produktu až po drobné příslušenství a barevnost jednotlivých dílů. Konfigurátor je navržen tak, aby nemohlo dojít k chybné sestavě dílů, například do konkrétního korpusu vám umožní vložit pouze velikostně odpovídající dveře a zásuvky.

Při sestavování se můžete libovolně vracet a díly měnit, vyzkoušíte si různé kombinace a nakonec zvolíte ideální variantu.

Hotovou sestavu si můžete pojmenovat a uložit, později se můžete vrátit a díly znovu upravovat. Budete tak mít dokonalý přehled.

Nakonec přímo z prostředí konfigurátoru odešlete nezávaznou poptávku nejbližšímu obchodnímu partnerovi a ten vás bude kontaktovat s nabídkou. Objednávku vždy naleznete ve svém uživatelském rozhraní.

3D plánovač

K dokreslení dokonalé představy o vybavení vašeho prostoru dílenským nábytkem využijte propracovaný 3D plánovač. Nejprve si nastavíte vlastní místnost podle požadovaných rozměrů, do které můžete umístit okna, dveře, ale i překážky v prostoru. Do připravené místnosti jednoduše vložíte vaše nakonfigurované sestavy nebo můžete využít již hotové sestavy dílenského nábytku, které nabízíme.

S produkty v 3D plánovači můžete libovolně pohybovat, otáčet je a umisťovat podle potřeb. Systém vás upozorní na případné kolize mezi jednotlivými díly, díky čemuž si uděláte dokonalou představu, jak bude váš pracovní prostor nejen vypadat, ale hlavně fungovat.

Třešničkou na dortu je pak zobrazení produktů s uzavřenými dveřmi a zásuvkami, ale i v otevřené variantě, aby jste věděli, kolik místa vám v prostoru zbývá.

Výběr z hotových sestav

Jako poslední zde zmíníme, že v prostředí konfigurátoru není nutné vždy vytvářet vlastní konfiguraci, pokud například přesně víte, který produkt potřebujete nebo se chcete pouze podívat na rozložení produktů ve 3D scéně. V takovém případě máte na výběr z již nakonfigurovaných sestav z celého sortimentu dílenského nábytku. I tyto hotové sestavy ale můžete ještě vylepšit podle svých představ a doplnit je o příslušenství nebo změnit barevnost.

Video návod používání konfigurátoru POLAK CZ

Podívejte se na video, ve kterém je ukázáno vše potřebné k používání konfigurátoru POLAK CZ:

Podobné články o nábytku

Přejít do blogu
Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela
  • Datum přidání 08. 10. 2021

Vzala bych si jeden růžový dílenský vozík pro sebe a modrou skříň pro manžela

Emancipace ženám přinesla nejen volební právo, ale především celkovou změnu myšlení. Začaly více věřit ve své schopnosti a postupně se zapojily i do profesí, které jsou tradičně považovány za mužské. Dnes už se nikdo nepozastaví nad programátorkou, soudkyní nebo špičkovou lékařkou (přitom první česká doktorka medicíny promovala teprve v roce 1902!).

Přečíst článek
Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?
  • Datum přidání 17. 10. 2021

Pod pojmem dílenský nábytek si dnešní dítě představí kancelářský stůl a židli. A co teprve vingl, šuplera nebo mafl?

Mnozí si myslí, že dnešní děti jsou líné, neohrabané a nešikovné. Málokdo se už ale zamýšlí nad tím, proč tomu tak ve skutečnosti je, jestli vůbec je to pravda a do jaké míry. Pro dřívější generaci bylo normální věci opravovat a to nejen v práci, ale i ve svých domácnostech. Klasický ponk měl ve své garáži či dílně každý muž a dílenské skříně, dílenské stoly a nejrůznější nářadí bylo každodenním chlebem většiny zaměstnanců. Dnešní děti takové zázemí nemají ani doma, ani ve školách, jak tomu bylo dříve.

Přečíst článek
Předchozí Následující