Zamykání

Elektronické zámky zásuvkových skříní

Elektronické zámky navržené pro přímý přístup do zásuvkových skříní bez klíče jsou vyvinuté a vyráběné společností POLAK. Napájení běžnou baterií 4x AA. Životnost doporučených baterií je až 50000 zamykacích cyklu. Optická signalizace vybití baterií. Podrobný návod k použití na www.smfu.eu.

 
 
 
 

Kódový zámek

Elektronické zámky k odemykání zásuvkových skříní pomocí číselného kódu disponují plnohodnotnou klávesnicí s kapacitním ovládáním. Odemknutí pomocí vlastního pětimístného kódu a následným otočením knoflíkem. Zamkne se vrácením knoflíku do původní pozice. Uživatelský komfort podporuje optická a zvuková signalizace.

V každém zámku je možné uložit až 5 předdefinovaných kódu = až 5

uživatelů jednoho zámku.

Čipový zámek

Elektronické zámky pro odemykání pomocí bezdrátové technologie disponují integrovaným RFID čipem, světelnou a zvukovou signalizací. Zámek je možné odemknout pouhým přiložením čipu a následným otočením knoflíku. Zamkne se vrácením knoflíku do původní pozice. Uživatel má možnost nastavit až 5 čipů. Nelze odemykat kódem. Součástí dodávky čipového zámku je jeden čip.

 

Generální kód výrobce

Uživatelský master kód nastavený výrobcem, uživatel má možnost master kód změnit.

 
 
 
 

Mincovní zámek

 
 
 

Použijte minci příslušné měny a hodnoty.

 

Minci vložte do otvoru, otočte klíčem pro uzamknutí a klíč vytáhněte.

 
Pro odemknutí zasuňte klíč, otočte jím a vyndejte minci.
Ke každému zámku jsou dodávány dva klíče, generální klíč na objednávku.
 

Zamykání klíčem

Standardně jsou všechny výrobky dílenského nábytku a šatníky osazeny cylindrickými zámky, ke každému zámku jsou dodávány dva klíče.

 
 

Jednotlivé klíče

Pracovní stoly nebo zásuvkové skříně dodáváme v systému jednoho klíče, kterým odemknete i několik zámků na jednom výrobku. Avšak pro každý výrobek máte klíč samostatný.

 

Společný klíč

Originální konstrukce zámku Vám na přání umožní jedním hlavním klíčem otevřít několik zámků na různých výrobcích dílenského nábytku. Jeden pracovník si tak jedním klíčem může odemknout pracovní skříň pojízdný kontejner i zásuvkovou skříň.

 
 
 

Dvoubodové zamykání

Všechny dvoukřídlé dveře jsou vybaveny originálním POLAK dvoubodovým uzamykacím systémem. Veškeré díly jsou z vysoce pevnostního plastu s obsahem skla a zabezpečují tiché uzavírání a otevírání dvířek.

Jednobodové zamykání

Originál POLAK plastové madlo je nezbytností u každého zámku s jednobodovou závorou. Dvířka s jednobodovým zamykáním jsou vybavena pružinovým aretačním mechanismem proti samovolnému otevírání dvířek v odemčené poloze.