Katalog dílenského nábytku 2018

V novém katalogu najdete 280 stran s více než 2 000 položek dílenského nábytku. Naši vývojáři posunuli dílenský nábytek POLAK zase o něco dál. Věříme, že jejich kreativita a energie, vložená do vlastní výroby originálních produktů, přinese maximální spokojenost zákazníků.

Moderní virtuální svět dnes nelze ignorovat a proto je s novým Katalogem dílenského nábytku 2018 v klasické tištěné podobě, který si můžete ob­jednat u některého z našich obchodních zástupců, a v PDF verzi, spuštěn i katalog elektronický, který přináší ještě více informací, návody, tipy, rady, videa a spoustu dalších vychytávek.

STÁHNOUT KATALOG PDF

PROHLÍŽET E-KATALOG

 

Výrobky zn. POLAK jsou vybaveny QR nebo NFC kódem, což umožňuje rychlé propojení výrobku s důležitými informacemi, uloženými na unikátním webovém portále smfu.eu. Zde najdete podrobné návody, rady, vysvětlivky a také můžete kontaktovat pracovníky POLAK CZ.

Elektro příslušenství

Výrobky zn. POLAK kladou důraz na vlastní výrobu a originalitu. Proto jsme rozšířili sortiment o velmi kvalitní ELEKTROLIŠTY, PRODLUŽOVACÍ PŘÍVODY A OSVĚTLENÍ. Jedná se o celohliníkové eloxované výrobky, které splňují přísná bezpečnostní kritéria a zároveň konkurují nejvyšším standardům na trhu. Jejich elegantní design, lehká konstrukce a široké možnosti využití odpovídají mě­sícům vývojářské činnosti, díky čemuž je na světě tento jedinečný produkt. Více naleznete zde.

Elektronický zámek

Elektronické zámky jsou navržené pro přímý přístup do zásuvko­vých skříní bez klíče. Podoba a funkce tohoto zámku jsou výsled­kem přemýšlení, vyvíjení a testování našeho týmu. Kvalitní zpra­cování zaručuje dlouhou životnost a promyšlené funkce přinášejí uspokojení i nejnáročnější klientely. Zákazník má na výběr mezi kódovým zámkem a zámkem čipovým. V obou případech může zámek ovládat až 5 uživatelů. Více naleznetezde.

Příslušenství pracovních stolů

K nezanedbatelným změnám došlo v sekci Příslušenství pracov­ních stolů. Se zaměřením na ještě kvalitnější zpracování uvádíme novou podobu závěsného ramena s hliníkovým profilem. Kon­strukce je teď pevnější a spolehlivější. Sledování požadavků našich zákazníků nás zároveň dovedlo ke změně rozměrů perforovaných a plných panelů, díky čemuž je možné nabídnou je ve dvou prove­deních. Navíc každý jistě uvítá novinky v závěsném systému, jako je například posuvný systém. Více naleznetezde.

Vertikální skříně

Víme, jak důležitý je každý centimetr místa ve vaší dílně. Proto uvádíme na trh vertikální dílenské skříně. Mysleli jsme na drobné nářadí, kterého má každý pracovník spousty. Díky bohatému závěsnému programu a skříni s výsuvnými perfopanely, budete mít přehled a dostatek místa pro každý šroubovák. Skříň s výsuvnými dveřmi najde uplatnění při uskladnění NC programu, ale není to pravidlem a skříň můžete naplnit čímkoliv jiným. Více naleznetezde.

Speciální skříně

Moderní technologie a důkladné kontrolní procesy se dnes ne­vyhýbají žádnému řemeslu. Zaměřili jsme se i tímto směrem a představujeme nové podoby dílenských skříní. Počítačová skříň a terminál pro bezpečnost drahých počítačových sestav a jejich pohodlnou obsluhu, a také zkušební pracoviště, vhodná pro pro­vádění kontrol kvality práce, ale i k archivaci kontrolních protokolů a zabezpečení přístrojů a pomůcek. Více naleznetezde.

Novinek je v novém katalogu POLAK ještě mnohem více, jako například nové řešení madla zásuvky nebo nová nabídka elektronohou k pracovnímu stolu. Věříme, že hodiny vývojářské práce přinesly požadované výsledky a na nový katalog budeme moci být právem hrdí.

Vzhledem k rozmanitosti a rozsáhlosti nových výrobků a vylepšení výrobků stávajících doporučujeme využít odborného poradenství některého z našich obchodních partnerů

Přejít na seznam obchodních partnerů

Děkujeme, že se zajímáte o naše produkty a věříme, že budete maximálně spokojeni.