Dílenské skříně? Kvalita a funkčnost jsou rozhodující

Profesionální dílenské skříně ale i šatní skříně jsou ideálním úložným řešením pro všechny typy výrobních prostor, dílen a také jako vybavení sociálního zázemí. Vybavením provozovny dílenskými skříněmi docílíte pořádku, komfortu při práci a zvýšíte neméně důležitou bezpečnost. Nevíte, na co se při výběru dílenských skříní či kovových šatních skříní zaměřit? Poradíme vám.

Při výběru dílenských i šatních skříní je důležité dbát především na komfortní a snadné používání, nosnost ložných ploch a jejich variabilitu. Jejich používáním se bezpochyby vyhnete pracovním úrazům, poškození nebo ztrátě dílenského nářadí, pracovních nebo civilních oděvů i dalším nepříjemnostem.

Důraz klademe především na funkčnost, řemeslné zpracování, komfort a použitý materiál dílenských skříní

Kvalitní dílenský nábytek musí být vyroben výhradně z odolných materiálů, jež vydrží běžná mechanická poškození. Jsou-li tedy dílenské skříně plechové, kovové nebo v kombinaci plechu a kovu, pak vybíráte správně. Zároveň záleží na odolnosti povrchové úpravy skříní, stabilitě, nosnosti vnitřních polic i celkové nosnosti. Účel použití tedy raději nejdříve promyslete, a pokud si nebudete jisti, poraďte se s námi.

Pokud vám záleží i na vzhledu dílny či provozovny, pak doporučujeme vybírat dílenské skříně z ucelených a kvalitních sestav dílenského nábytku. Takové sestavy totiž dodají průmyslovým prostorám firmy i soukromým či profesionálním dílnám celistvý a moderní vzhled. Stejně tak zkvalitní pracovní podmínky vašich pracovníků a zajistí potřebnou bezpečnost práce. Pro pohodlné a bezpečné uložení oděvů či jiných osobních věcí doporučujeme vybírat z řady kovových šatních skříní, jejichž barevné provedení lze vždy individuálně přizpůsobit. Navíc lze kovové šatní skříně libovolně doplnit různými doplňky, jako například policemi, dělicími stěnami, tříbodovým zamykáním apod.

POLAK CZ – český výrobce dílenského nábytku

Naše společnost se výrobou dílenského nábytku zabývá již od roku 1994. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi víme, že nejdůležitější při výrobě dílenského nábytkuje zaměřit se především na ergonomické požadavky, vysokou variabilitu, bezpečnost, jednoduché ovládání a komfortní užívání v jakémkoli typu provozu. V současné době disponuje naše společnost vývojovým pracovištěm, kde provádíme pravidelné testy parametrů výrobků, jako například odolnost a nosnost výsuvů zásuvek dílenského nábytku.Zároveň vlastníme osvědčení ze státní zkušebny (CE).

Dílenský nábytek od A do Z

Z dílenského nábytku nabízíme konkrétně dílenské stoly a ponky, dílenské vozíky, dílenské plechové skříně, zásuvkové kovové skříně a skříně pro počítače, včetně různého příslušenství a doplňků. Většinu částí nábytku můžete jakkoli přizpůsobovat a kombinovat. Díky téměř 100% vlastní výrobě nabízíme mimo jiné i výrobu dílenského nábytku na zakázku. Tedy dle vašich konkrétních potřeb a požadavků vyrobíme dílenský nábytek specifických rozměrů, speciálních úprav,s různýmikomponentami a různých barevností.